Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Gęsice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Życiny

Życiny(Gęsice + 13 km)

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Marzy Ci się własny kąt blisko natury, z dala od zgiełku, gdzie poranki pachną lasem sosnowym, a wieczory spędzasz na dużym, zadaszonym tarasie. Mamy coś idealnego! Na sprzedaż klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dankowice

Dankowice(Gęsice + 21 km)

599 000 zł138 m² 4 340,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Dankowicach, gmina Jordanów Śląski. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wilkszyńska

Marszowice,Wrocław(Gęsice + 19 km)

1 950 000 zł185 m² 10 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany na Marszowicach we Wrocławiu - w najbardziej zielonej dzielnicy miasta. 2003 r. / działka 1703 m2 / 185 m2 pow. użytkowej / + garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce(Gęsice + 18 km)

1 499 000 zł198 m² 7 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Miłoszyce rezerwacja/wyjątkowy, energooszczędny dom wolnostojący o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze, położony na przestronnej działce 1413 m w otoczeniu zieleni. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Smolec

Smolec(Gęsice + 22 km)

890 000 zł101 m² 8 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

0% pcc | 0% prowizji Zamieszkaj w domu szeregowym, w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Już dziś możesz odebrać klucze! Lokalizacja: smolec - doskonały dojazd do centrum Wrocławia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie(Gęsice + 18 km)

549 000 zł100,90 m² 5 441,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedspżedarz! promocyjna cena! Dotyczy szeregu środkowego. Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w gminie Czernica. Dom o pow 100,9 mkw z możliwością zakupu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzelin

Strzelin(Gęsice + 20 km)

879 000 zł178 m² 4 938,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Przestronny i doinwestowany dom z garażem w spokojnej części Strzelina! Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 178 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Junacka

Wrocław(Gęsice + 19 km)

1 430 000 zł137 m² 10 437,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka(Gęsice + 21 km)

1 240 000 zł142 m² 8 732,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom do zamieszkania położony w gminie Czernica. Piękne tereny spacerowe w pobliżu lasy! cicha spokojna okolica Budowany według projektu Archipelagu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Huta Podłysica

Huta Podłysica(Gęsice + 16 km)

1 100 000 zł134,31 m² 8 190,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:598 m²

| na sprzedaż 3 - pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,48 m2 (pow. całkowita ok. 134,31) z basenem, zlokalizowany na działce o pow. 598 m2 w Hucie Podłysica, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne